Vallofast dla Twojego samochodu

Dezynfekcja przez zamgławianie pozwala utrzymywać samochody w najlepszym stanie, dbając jednocześnie o zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny. Produkty Vallofast radzą sobie z większością zapachów – w tym także zapachem nikotyny! Przez konsekwentne usuwanie zapachów można podnieść wartość samochodów używanych.

W samochodzie zapachy mają szczególną siłę oddziaływania. Z jednej strony przestrzeń jest względnie mała, tak że zapachy szybko penetrują wnętrze. Z drugiej strony przewozimy najróżniejsze „źródła zapachów”, przykładowo zwierzęta lub artykuły spożywcze. Sam dym papierosowy utrzymuje się szczególnie długo a przez ciągłe palenie papierosów jest regularnie intensyfikowany.

Jednocześnie są unieszkodliwiane zarazki i alergeny w powietrzu w pomieszczeniach i na wszelkich powierzchniach.

Vallofast oznacza innowację, bezpieczeństwo i trwałość.

Vallofast to skuteczne produkty, które w szybki i bezpieczny dla zdrowia sposób, pozwalają zwalczyć nieprzyjemne zapachy oraz są skuteczne wobec bakterii, wirusów i grzybów: ( Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis)

Właściwości Produktów

  • Produkt jest rozpylany w formie delikatnej mgiełki, która wnika we wszystkie szczeliny i wiąże cząstki zapachu.
  • Nie powoduje podrażnień, nie prowadzi do alergii.
  • Produkt działa w temperaturze od 1 – 70ºC. Optymalny zakres działania znajduje się w przedziale 10 i 30ºC.

Zalety Rozpylania

Delikatna mgiełka wnika także w szczeliny i pory celem wyeliminowania bakterii, zarodników, grzybów i innych zarazków, a także zapachów. Działa tam, gdzie klasyczna dezynfekcja przez przecieranie nie jest skuteczna.

Substancja czynna pozostawia na wszystkich powierzchniach ekstremalnie cienką warstwę ochronną działającą przeciw mikro organizmom i dzięki temu działa przez długi okres czasu. Dzięki specjalnemu zamgławianiu „na sucho” nie trzeba opróżniać pomieszczeń (nie ma niebezpieczeństwa dla urządzeń elektrycznych).

Przejdź do kontaktu