Produkt linii No-Wet Concepts to innowacyjny środek przeznaczony do czyszczenia niemal każdej powierzchni motocykla. To szybki i trwały preparat oparty na technologii bezwodnego mycia, zapewniający doskonałe właściwości nabłyszczające. Środek ten jest przede wszystkim bezpieczny dla lakieru i zapewnia odbijanie promieniowania słonecznego UV redukując tym samym utlenianie lakieru. No-Wet GreenWay otrzymał znak jakości od portalu Ścigacz.pl.

Cena: 55,00 zł
Pojemność: 473 ml

Opis

No-Wet GreenWay 473 ml dla motocykla

Produkt linii No-Wet Concepts to innowacyjny środek przeznaczony do czyszczenia niemal każdej powierzchni. To szybki i trwały preparat oparty na technologii bezwodnego mycia, zapewniający doskonałe właściwości nabłyszczające. Środek ten jest przede wszystkim bezpieczny dla lakieru i zapewnia odbijanie promieniowania słonecznego UV redukując tym samym utlenianie lakieru.

Technologia

No-Wet Concepts wykorzystuje w swoich produktach wyłącznie najwyższej klasy brazylijski wosk Carnauba. Będąc naturalnym produktem roślinnym, który nie reaguje na farbę, Carnauba stanowi bardzo skuteczną barierę na powierzchni karoserii, zapewniając ochronę przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi, takimi jak kwaśne deszcze, owady, smoła, zanieczyszczenia drogowe, sól i odchody ptaków. Carnauba również znacznie redukuje utlenianie lakieru poprzez rozproszenie (odbijanie) promieniowania słonecznego UV i promieniowania podczerwonego.

Sposób Użycia

   1. Energicznie wstrząsnąć butelką przez 20-30 sekund
   2. Zamaszystym ruchem spryskać powierzchnie preparatem No-Wet GreenWay
   3. Odczekać 5-10 sekund, aż środek zbierze zabrudzenia z powierzchni.
   4. Użyć jednego z ręczników, delikatnie przecierając w jednym kierunku, w celu usunięcia zabrudzenia. Kiedy pojawi się mgła, użyć drugiego ręcznika (najlepiej z mikrofibry) i kolistymi ruchami wypolerować aż do momentu, kiedy powierzchnia będzie czysta i lśniąca.

Przejdź do Allegro